Długi czerwcowy weekend to okazja do wspaniałego wypoczynku. Czas wyrwania się z miejsca pracy, zamieszkania i ucieczka w nowe ciekawe tereny oferujące najlepsze atrakcje. Czasami romantycznie, czasami rodzinnie. Taki właśnie czas i miejsce wypoczynku proponuje KASZTEL w dniach 5-7 czerwca 2015r. Piękny ośrodek na Podkarpaciu skryty w lasach Łowiska ( około 30 km od Rzeszowa)

W weekendowym pakiecie:

99 zł/os –  2 noclegi ze śniadaniem
59 zł/os – kolacja u Alfreda Potockiego na Kasztelu – 5 czerwca
( Podana w formie bufetu. Na sali bankietowej przeszklonej z trzech stron sam Magnat Potocki przywita gości. Zapraszając do   stolika uraczy specjałami wyjątkowej piwniczki, w której kryją się tradycyjne Łańcuckie Rosolisy, wina z przeszłością oraz nalewki skrywające smaki lata w Łowiskach.)
39 zł/os – obiadokolacja
DZIECI DO LAT 12 NOCLEG GRATIS!( dostawka)
Dzieci 4-10 lat 50% zniżki NA POSIŁKI
6-7 czerwca wolny wstęp na imprezę plenerową w tym talony: 4 szt. napojów oraz bilet wstępu na plac zabaw (15 min)

  hotel-sala-33 hotel-sala-34hotel-sala-36hotel-sala-32

 

 

 

Pokoje komfortowo wyposarzone, tv, łazienki z prysznicami lub wanna, wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. W hotelu znajduje się specjalnie przygotowana sala zabaw dla dzieci wyposażona w miejsce do przewijania, usypiania dzieci jak również gry, zabawki oraz TV z DVD. Przed budynkiem atrakcję zapewni plac zabaw dla dzieci oraz korty tenisowe. Dodatkowo istnieje możliwość zwiedzania okolicy pięknym powozem konnym.
Rezerwacje: 606 404 734

powoz-01pokoj-01

 

 

 

 

 

6 i 7 czerwca czeka Państwa niecodzienne spotkanie z Adamem Czapskim oraz Kasia i Cezarym Żak, podczas imprezy plenerowej ( około 300 m od hotelu)