WYJĄTKOWA KOLACJA W KASZTELU NA PODKARPACIU

5 CZERWCA Kasztel ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowa kolację „Pełną Smaku” w Łowiskach obok Górna ( Podkarpacie)
Otwieramy Nasze pokoje, sale konferencyjne oraz kuchnię, prezentując wszystkie możliwości zorganizowania spotkań, konferencji i szkoleń oraz imprez różnego rodzaju.

Na sali bankietowej przeszklonej w trzech stron sam Magnat Potocki przywita gości. Zapraszając do stolika uraczy specjałami wyjątkowej piwniczki, w której kryją się tradycyjne Łańcuckie Rosolisy, wina z przeszłością oraz nalewki skrywające smaki lata w Łowiskach.

Niegdyś Łowiska były terenami polowań i myśliwskich spotkań. III i ostatni Magnat Potocki był wielbicielem polowań a Lasy koło Górna pełne były zwierzyny i dzikiego ptactwa co przez lata przyciągało Go na wizyty w tych terenach. Bażanty,kuropatwy, przepiórki, dziki, sarny trafiały do kuchni gdzie Pani Maria, później kucharka Kasztelu, pod okiem głównego kucharza na Łańcucki Zamku, uczyła się przygotowywać każdy rodzaj potrawy wg. tradycyjnych i ściśle strzeżonych receptur.
Dzięki temu 5 czerwca właśnie w Łowiskach będziemy mieli jedną z niewielu okazji zasmakować tych specjałów bogato zastawionego stołu, tym razem na Kasztelu.

Kolacja w rewelacyjnej, jedyne 59 zł/os
Każdy z gości ma również możliwość zarezerwowania noclegu w bardzo promocyjnych cenach 99 zł /2 doby.

DZIECI DO LAT 12 GRATIS!
Dzieci 4-10 lat 50% zniżki

6 i 7 Czerwca ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ PLENEROWĄ. Wstęp bezpłatny, na gości czekają spotkania z gwiazdami kuchni i serialu.

ig_pani_05092007-0008082