„Kasztel ” jest idealnym miejscem na wesela, chrzciny, uroczystości rodzinne, organizację przyjęć firmowych oraz innych imprez o charakterze zamkniętym.

Stylowa sahotel-sala-23la weselna, oszklona sala taneczna z widokiem na ogród, niepowtarzalna atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie, sprawiają, że każda uroczystość w naszym lokalu jest niezapomnianym wydarzeniem.

Staramy się, by każde zorganizowane przez nas przyjęcie miało niepowtarzalny charakter a Goście czuli się wyjątkowo w ważnych dla Nich chwilach, które chcą uczcić w naszej restauracji.

Oferta

Służymy profesjonalną pomocą przy ustalaniu menu jak i przy wyborze szczególnej oprawy uroczystości,takich jak dobór świeżych kwiatów i innej dekoracji odpowiedniej do uroczystości.

Jeśli chcą Państwo zorganizować przyjęcie Waszych marzeń „Kasztel na Ursynowie” to właściwy wybór.Niespotykane położenie wśród lasów i łąk z wyjątkowym klimatem zapewnią naszym Gościom poczucie intymności i możliwość obcowania z naturą. Kameralny charakter obiektu wzbogacają czarujące zakątki ogrodu, które można podziwiać z dwóch tarasów dostępnych dla gości.

„Kasztel na Ursynowie” posiada komfortową, klimatyzowaną salę konferencyjno-bankietową wyposażoną w sprzęt multimedialny, internet,profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie a także 16 komfortowo urządzonych pokoi z klimatyzacją, w tym apartament dla Nowożeńców oraz pokój do zabawy dla dzieci.

Z przyjemnością zorganizujemy konferencję branżową, szkolenie dla pracowników, spotkanie konferencyjne i biznesowe. Państwa samochody parkują bezpiecznie na monitorowanym parkingu. Nasz lokal przyciąga Gości nie tylko pięknym położeniem, z dala od zgiełku ulicznego, lecz także przyjemną atmosferą, którą każdy Gość odczuwa tuż po wejściu.

Zapraszamy!